2022 Game Schedule in Order by Division


Start Date Arena Start Time End Time Home Team Away Team Division
2022-01-07 Kinex 13:00:00 14:00:00 Red Deer Step 1-1 Red Deer Step 1-2 U10 Step 1
2022-01-07 Kinsmen A 8:15:00 9:15:00 Lacombe Step 1 Red Deer Step 1-1 U10 Step 1
2022-01-07 Kinsmen A 17:15:00 18:15:00 Red Deer Step 1-2 Lacombe Step 1 U10 Step 1
2022-01-07 Collicutt 15:30:00 16:30:00 Indus Lightning Beaumont Rush U10 Step 2
2022-01-07 Kinex 15:30:00 16:30:00 Red Deer Step 2-1 Fort Sask ICE PANDAS U10 Step 2
2022-01-07 Kinex 16:45:00 17:45:00 Red Deer Step 2-2 The Crushers U10 Step 2
2022-01-07 Kinsmen A 16:00:00 17:00:00 Airdrie Step 2 Blue Little Stingers Spruce Grove Hurricanes U10 Step 2
2022-01-08 Collicutt 8:00:00 9:00:00 Indus Lightning Red Deer Step 2-1 U10 Step 2
2022-01-08 Collicutt 16:15:00 17:15:00 The Crushers Airdrie Step 2 Blue Little Stingers U10 Step 2
2022-01-08 Kinex 8:00:00 9:00:00 Fort Sask ICE PANDAS Beaumont Rush U10 Step 2
2022-01-08 Kinex 17:00:00 18:00:00 Spruce Grove Hurricanes Red Deer Step 2-2 U10 Step 2
2022-01-08 Kinsmen A 8:15:00 9:15:00 The Crushers Spruce Grove Hurricanes U10 Step 2
2022-01-08 Kinsmen A 17:45:00 18:45:00 Fort Sask ICE PANDAS Indus Lightning U10 Step 2
2022-01-08 Kinsmen B 8:00:00 9:00:00 Airdrie Step 2 Blue Little Stingers Red Deer Step 2-2 U10 Step 2
2022-01-08 Kinsmen B 17:30:00 18:30:00 Beaumont Rush Red Deer Step 2-1 U10 Step 2
2022-01-07 Kinex 9:15:00 10:15:00 Calgary Blizzards Spruce Grove Daredevils U10 Step 3
2022-01-07 Kinsmen A 14:45:00 15:45:00 Spruce Grove Daredevils Red Deer Rush U10S3 U10 Step 3
2022-01-07 Kinsmen B 9:15:00 10:15:00 Red Deer Rush U10S3 Calgary Hurricanes U10 Step 3
2022-01-07 Kinsmen B 14:30:00 15:30:00 Calgary Hurricanes Calgary Blizzards U10 Step 3
2022-01-08 Collicutt 9:15:00 10:15:00 Spruce Grove Daredevils Calgary Hurricanes U10 Step 3
2022-01-08 Kinex 11:45:00 12:45:00 Red Deer Rush U10S3 Calgary Blizzards U10 Step 3
2022-01-09 Collicutt 8:00:00 9:15:00 TBD- U10 Step 3 Finals TBD U10 Step 3
2022-01-07 Collicutt 16:45:00 17:45:00 Bow View Battalion Calgary U12A-2 U12A
2022-01-07 Kinsmen A 12:15:00 13:15:00 Calgary U12A-2 Red Deer Rush U12A U12A
2022-01-07 Kinsmen B 12:00:00 13:00:00 FSK-U12A-Ice Breakers Bow View Battalion U12A
2022-01-07 Kinsmen B 17:00:00 18:00:00 Red Deer Rush U12A FSK-U12A-Ice Breakers U12A
2022-01-08 Gary W Harris 15:45:00 16:45:00 Red Deer Rush U12A Bow View Battalion U12A
2022-01-08 Kinex 9:15:00 10:15:00 FSK-U12A-Ice Breakers Calgary U12A-2 U12A
2022-01-09 Kinsmen A 9:30:00 10:45:00 TBD - U12A Final TBD U12A
2022-01-07 Collicutt 9:15:00 10:15:00 Red Deer Rush U12C-2 Venom (Calgary NW) U12B
2022-01-07 Kinex 14:15:00 15:15:00 Red Deer Rush U12B Venom (Calgary NW) U12B
2022-01-07 Kinsmen A 9:30:00 10:30:00 Airdrie Ring Devils Red Deer Rush U12B U12B
2022-01-07 Kinsmen B 15:45:00 16:45:00 Red Deer Rush U12C-2 Airdrie Ring Devils U12B
2022-01-08 Kinex 10:30:00 11:30:00 Red Deer Rush U12B Red Deer Rush U12C-2 U12B
2022-01-08 Kinsmen B 9:15:00 10:15:00 Venom (Calgary NW) Airdrie Ring Devils U12B
2022-01-09 Kinex 8:00:00 9:15:00 TBD- U12B Finals TBD U12B
2022-01-07 Collicutt 8:00:00 9:00:00 Airdrie Aces U12C Calgary Rattlesnakes U12C
2022-01-07 Collicutt 13:00:00 14:00:00 Fort Sask U12C Ice Demons Spruce Grove Thunder U12C
2022-01-07 Kinsmen A 13:30:00 14:30:00 Lethbridge Rattlers Calgary Rattlesnakes U12C
2022-01-07 Kinsmen B 8:00:00 9:00:00 Red Deer Rush U12C-1 Spruce Grove Thunder U12C
2022-01-07 Kinsmen B 13:15:00 14:15:00 Red Deer Rush U12C-1 Airdrie Aces U12C U12C
2022-01-08 Kinex 15:45:00 16:45:00 Fort Sask U12C Ice Demons Lethbridge Rattlers U12C
2022-01-08 Kinsmen A 9:30:00 10:30:00 Spruce Grove Thunder Lethbridge Rattlers U12C
2022-01-08 Kinsmen A 10:45:00 11:45:00 Calgary Rattlesnakes Red Deer Rush U12C-1 U12C
2022-01-08 Kinsmen B 10:30:00 11:30:00 Airdrie Aces U12C Fort Sask U12C Ice Demons U12C
2022-01-09 Kinsmen A 8:00:00 9:15:00 TBD- U12C Gold Final TBD U12C
2022-01-09 Kinsmen B 8:15:00 9:30:00 TBD - U12C Bronze Final TBD U12C
2022-01-07 Gary W Harris 17:45:00 19:00:00 SGRA u14AA U14AA Blaze U14AA
2022-01-07 Kinsmen A 10:45:00 12:00:00 U14AA Blaze U14AA Calgary Blue - 2021-22 U14AA
2022-01-07 Kinsmen B 10:30:00 11:45:00 Red Deer Rush U14AA SGRA u14AA U14AA
2022-01-08 Gary W Harris 9:45:00 11:00:00 U14AA Calgary Blue - 2021-22 Red Deer Rush U14AA U14AA
2022-01-08 Kinsmen A 16:15:00 17:30:00 SGRA u14AA U14AA Calgary Blue - 2021-22 U14AA
2022-01-08 Kinsmen B 16:00:00 17:15:00 Red Deer Rush U14AA U14AA Blaze U14AA
2022-01-09 Kinsmen A 11:00:00 12:15:00 TBD - U14 AA Final TBD U14AA
2022-01-07 Collicutt 10:30:00 11:30:00 SCRA U14 B2 Venom Sherwood Park  Stampede U14B
2022-01-07 Gary W Harris 16:30:00 17:30:00 Sherwood Park  Stampede Red Deer Rush U14B U14B
2022-01-07 Kinex 10:30:00 11:30:00 Red Deer Rush U14B U14B Airdrie Ringette U14B
2022-01-07 Kinex 18:00:00 19:00:00 U14B Airdrie Ringette SCRA U14 B2 Venom U14B
2022-01-08 Kinsmen A 15:00:00 16:00:00 U14B Airdrie Ringette Sherwood Park  Stampede U14B
2022-01-08 Kinsmen B 14:45:00 15:45:00 Red Deer Rush U14B SCRA U14 B2 Venom U14B
2022-01-09 Kinsmen B 9:45:00 11:00:00 TBD - U14B Final TBD U14B
2022-01-07 Collicutt 11:45:00 12:45:00 Red Deer Rush U14C Fort Saskatchewan Ice U14C U14C
2022-01-07 Kinsmen B 18:15:00 19:15:00 Fort Saskatchewan Ice U14C Cochrane U14C Lobster Roaches! U14C
2022-01-08 Collicutt 15:00:00 16:00:00 Cochrane U14C Lobster Roaches! Red Deer Rush U14C U14C
2022-01-09 Collicutt 9:30:00 10:45:00 TBD - U14C Finals TBD U14C
2022-01-07 Kinex 19:15:00 20:30:00 Pembina Power Airdrie Sting U16A
2022-01-07 Kinsmen A 19:45:00 21:00:00 Strathmore Ice Red Deer Rush U16A U16A
2022-01-08 Collicutt 13:30:00 14:45:00 Red Deer Rush U16A Airdrie Sting U16A
2022-01-08 Kinex 13:00:00 14:15:00 Pembina Power Strathmore Ice U16A
2022-01-08 Kinsmen A 19:00:00 20:15:00 Airdrie Sting Strathmore Ice U16A
2022-01-08 Kinsmen B 18:45:00 20:00:00 Red Deer Rush U16A Pembina Power U16A
2022-01-09 Kinsmen B 11:15:00 12:30:00 TBD - U16A Final TBD U16A
2022-01-07 Collicutt 19:30:00 20:45:00 Red Deer Rush U16AA Calgary U16AA Grit U16AA
2022-01-07 Kinsmen B 19:30:00 20:45:00 Calgary Surge Power 16AA 21-22 U16AA
2022-01-08 Collicutt 12:00:00 13:15:00 Red Deer Rush U16AA Calgary Surge U16AA
2022-01-08 Collicutt 17:30:00 18:45:00 Calgary U16AA Grit Calgary Surge U16AA
2022-01-08 Collicutt 19:00:00 20:15:00 Power 16AA 21-22 Red Deer Rush U16AA U16AA
2022-01-08 Kinsmen B 11:45:00 13:00:00 Power 16AA 21-22 Calgary U16AA Grit U16AA
2022-01-09 Kinsmen A 12:30:00 13:45:00 TBD - U16AA Final TBD U16AA
2022-01-07 Collicutt 18:00:00 19:15:00 Airdrie Sting U16B Yellow Calgary NW 'Velocity' U16B
2022-01-07 Gary W Harris 19:15:00 20:30:00 Red Deer Rush U16B Calgary Carnage U16B
2022-01-08 Kinex 18:15:00 19:30:00 Airdrie Sting U16B Yellow Calgary Carnage U16B
2022-01-08 Kinex 19:45:00 21:00:00 Calgary NW 'Velocity' Red Deer Rush U16B U16B
2022-01-08 Kinsmen A 12:00:00 13:15:00 Calgary Carnage Calgary NW 'Velocity' U16B
2022-01-08 Kinsmen B 13:15:00 14:30:00 Red Deer Rush U16B Airdrie Sting U16B Yellow U16B
2022-01-09 Kinex 9:30:00 10:45:00 TBD- U16B Finals TBD U16B
2022-01-07 Kinex 20:45:00 22:00:00 U19A Rockies U19A Airdrie Chaos U19A
2022-01-07 Kinsmen B 21:00:00 22:15:00 Red Deer Rush U19A Beaumont Rush U19A
2022-01-08 Collicutt 10:30:00 11:45:00 U19A Rockies Red Deer Rush U19A U19A
2022-01-08 Kinsmen A 13:30:00 14:45:00 U19A Airdrie Chaos Beaumont Rush U19A
2022-01-08 Kinsmen A 20:30:00 21:45:00 Beaumont Rush U19A Rockies U19A
2022-01-08 Kinsmen B 20:15:00 21:30:00 Red Deer Rush U19A U19A Airdrie Chaos U19A
2022-01-09 Collicutt 11:00:00 12:15:00 TBD - U19A Finals TBD U19A

RAMP Registration

Join thousands of association partners using RAMP Registration Solutions.

More Information

RAMP Official Assigning

#1 with Officials...for very good reasons.

More Information

RAMP Websites

Manage your identity from the palm of your hand to the top of your desk.

More Information

RAMP Team App

Keep your coaches, parents, athletes, and fans connected, seamlessly.

More Information